נישאה שוב לגבר שהכניס אותה לחובות במרמה

נישאה שוב לגבר שהכניס אותה לחובות במרמה

תושב אשקלון שנקלע לחובות עתק הערים על אשתו שהתגרשה ממנו והתחתנה איתו בשנית. כשגילתה כי חזר לדרכו הישנה והרעה נאלצה להמתין שנתיים לגט המיוחל.

בני זוג שהתגרשו עקב קריסה כלכלית והסתרת חובות עצומים של הבעל, התחתנו בשנית לפני כחמש שנים לאחר שהבעל הבטיח שהסדיר את כל חובותיו. אלא שהאיש חזר לסורו והאישה תבעה גט מחדש. לאחר שנתיים של סירוב מתמשך קיבלה האישה את הגט המיוחל בשבוע שעבר.

האיש, תושב אשקלון בשנות ה־50 לחייו, התחתן לראשונה לפני כ־15 שנה, אז התפרנס כשכיר וניסה ללא הרף להגדיל את הכנסתו בעזרת עסקים צדדיים. לאחר כמה שנות נישואים מאושרות רצונו להרוויח כסף גדול עמד לו לרועץ, והוא נקלע להרפתקה עסקית בהשקעה של קרוב למיליון שקל מבלי לשתף כלל את אשתו בעניין. כעבור חודשים אחדים מכר את העסק החדש ונקלע לחובות כבדים של מאות אלפי שקלים.

כדי לצאת מהבור הכלכלי אליו נקלע הוא זייף חתימה של אשתו, משך כספים בלי ידיעתה מחשבון הבנק המשותף שלהם, והחתים אותה על מאות אלפי שקלים של ערבויות בתואנות שווא מבלי שידעה שמדובר בהלוואות לכיסוי
חובותיו. אלא שיום בהיר אחד טפחה המציאות על פניה של האישה התמימה, כשלביתם המשותף הגיעו מעקלים. באותו רגע הבינה האישה כי בעלה בגד באמונה, ומספר חודשים לאחר מכן השניים התגרשו.

כשנה וחצי לאחר המקרה יצר האיש קשר מחודש עם גרושתו והבטיח לה כי לא יחזור שוב על התנהגותו וכי נרפא מחלומותיו על עסקים ועל עשיית רווחים של מיליוני שקלים. "הפעם אני שכיר, לא מתעסק יותר בהרפתקאות", הבטיח לה, כך על פי מסמכי בית הדין. האישה נעתרה לחיזוריו והשניים נישאו מחדש. אלא שאז גילתה על בשרה עד כמה הנאיביות עלתה לה ביוקר.

האיש – שוב מבלי לשתף אותה – רכש זיכיון לניהול סניף של רשת גדולה ושילם יותר ממיליון שקל. מהר מאוד הוא נקלע לחובות ושוב סיבך אותה בחובות של מאות אלפי שקלים. בעקבות כך החליטה האישה על גירושים והפעם לתמיד. אלא שהבעל חשב אחרת ובמשך כשנתיים התחמק ממתן גט בתואנות כאלו ואחרות.

רק לאחר שאוים בסנקציות במידה ולא ייתן את הגט, הוא יצא עם בא כוחה של האישה, עו"ד נתנאל מויאל, אל מחוץ לכותלי בית הדין. שם שכנע אותו מויאל לתת את הגט המיוחל ולמנוע מעצמו ישיבה בבית הכלא ומאשתו עוגמת נפש. לאחר השיחה הארוכה נכנס האיש לבית הדין וקיבל עליו את דין הגט.

השארת תגובה